MANAGERPORT®: Prístav v mori skúseností.
Pridaj sa k nám. Získaj a zdieľaj Lesson poučenia , Link linky, Question otázky.

Select at least one category:

Lesson
61

Frustrujúci pocit, nemať „hlas“. Praktické tipy.

Stáva sa Vám, že na schôdzi alebo pri diskusii, sa nemôžete dostať k slovu? Alebo Vás neustále prerušujú a prekrikujú kolegovia, a nedovolia Vám dokončiť myšlienku? Aj keď sa štatistiky v číslach rôznia, trend ukazuje, že v profesionálnom svete väčšinou muži prerušujú ženy. Alebo ženám jednoducho nedovolia vstúpiť do rozhovoru.

Lesson
40

Nová výzva pre projektového manažéra – „Kultúra zdravia pre biznis“

Súčasná doba prináša preferenciu online stretnutí, či už dôvodu pandemických opatrení alebo z dôvodu strachu, resp. obavy ľudí o svoje zdravie. No na druhej strane ... priznajme si, kto z nás si rád zapne kameru pri stretnutí s novým zákazníkom? Osobné stretnutia, možnosť diskutovať o prípadnom probléme za asistencie neverbálnej komunikácie chýbajú mnohým z nás. Dopad súčasného spôsobu komunikácie na projektový tím bol jednou z tém, o ktorej sme diskutovali na webinári „Projects Succeed More as a Result of Culture of Health for Business (CoH4B)“ pod vedením Briana Cracknella.

Lesson
50

Kultúra zdravia pre biznis

Denne riešime v práci alebo počas pracovných stretnutí so zákazníkom otázku, aké je dnes normálne správanie pri stretnutí? Ľudia chcú byť profesionálni ale niektorí pritom bojujú s obavami alebo so strachom o svoje zdravie. Podávanie si rúk bolo nahradené ťuknutím si lakťami, vidíme to v televízii v záberoch z európskeho parlamentu. Stále ale máme túžbu vrátiť sa k starému dobrému podaniu si rúk spojenému s pohľadom do očí a toto stále považujeme za štandard, ku ktorému sa jedného dňa hádam vrátime. Otázka ale znie - vrátime sa ešte k spôsobu života a komunikácie spred roku 2020? Toto bola jedna z otázok, nad ktorou sme sa dnes spoločne zamýšľali počas workshopu na tému CoH4B - Kultúra zdravia pre business pod vedením Briana Cracknell.

Lesson
32

Úsmevne avšak prakticky - Agilné riadenie v súkromnom rodinnom živote

Často skôr so sprievodným úsmevom dostávam otázku: Je možné použiť princípy agilného riadenia v súkromnom živote v rodine? Áno, veď agilné riadenie prináša väčšiu transparentnosť do plánovaných úloh a priebehu ich plnenia, požiadavku pracovať pre výsledok celého tímu, prichádzať s nápadmi a byť kreatívny aj angažovaný. Byť pripravený na zmeny a tešiť sa z dosiahnutých cieľov. Prečo to teda nevyužiť v súkromnom/rodinnom živote.

Zabudnuté heslo?

Mám záujem stať sa členom Vstupný formulár

Prosím prečítaj si pravidla členstva a spracovanie a ochrana osobných údajov

Užívateľ prečítal a súhlasí s:

Kontrola registrácie a schválenie členstva v komunite MANAGERPORT® je vykonaná spravidla do 1 hodiny. Registrácia po 18:00 je schvaľovaná nasledujúci deň.

Informáciu o schválení za člena komunity dostanete na Váš email. Ak ste email o schválení nedostali prosím prekontrolujte si SPAM adresár, niektoré serveri môžu takýto typ emailu považovať za SPAM.

Please press the button.
Save All Changes.